پانل آلومینیومی

آلومینیوم، که اغلب به عنوان یک فلز معجزه شناخته می شود، دومین فلز مورد استفاده در فولاد است. اول، به عنوان جزئیات تزئینی و سپس در سقف، فلش و پانل های دیواری استفاده می شود، در حال حاضر به عنوان یک ماده ساختمانی محسوب می شود که صرفه جویی در مصرف انرژی و پایدار است. پانل های آلومینیومی، پانل تخت ساخته شده از دو ورق آلومینیوم نازک با هسته غیر آلومینیومی متصل به ساختارهای غیر مسکونی و تجاری، اغلب به عنوان روکش و ساختمان های تجاری استفاده می شود، که زیبایی، دوام و قیمت مناسب را در بر می گیرد و مزایای زیست محیطی را به همراه می آورد.

آلومینیوم در ابعاد مختلف و عرضی موجود است و می تواند به آسانی به شکل های مختلف فرم داده شود، زیرا می توان آن را خم و منحنی و در بسیاری از پیکربندی های مختلف پیوست. بعضی از تولید کنندگان ACP را تولید می کنند که با هم شبیه سازی می شوند و می توانند بر روی قاب های چوبی، بتنی و یا ساختمان های نازک فولادی نصب شوند. استفاده از آلومینیوم در پروژه های ساختمانی، واجد شرایط برای وضعیت ساختمان می باشد، زیرا به راحتی قابل بازیافت است. هیچ یک از ویژگی های آن در طول فرایند بازیافتی از بین نمی رود، که مصرف انرژی را بیش از 90 درصد کاهش می دهد در حالی که فرآیند تولید انرژی زیاد مورد نیاز برای تولید آلومینیوم جدید از مواد خام است.

مزایای پانل آلومینیومی

هزینه ها: آلومینیوم یکی از ارزان ترین فلزات برای استفاده در ساخت و ساز است.

آلومینیوم بسیار سبک وزن است: برای مثال سیستم های نمایشی فولادی، سیستم های نمایشی آلومینیومی آسان تر خواهند بود. این به این دلیل است که آلومینیوم یک فلز بسیار نازک است و یک سوم وزن فولاد را وزن می کند! هنگام طراحی نمای خود، آلومینیوم هزینه های خود را ذخیره و نصب آسان است

مقاوم در برابر آب و هوا و خوردگی: آلومینیوم اکسید پوشانده شده است، این پوشش فلز را از خوردگی و دیگر اثرات آب و هوایی محافظت می کند. بنابراین داشتن آلومینیوم برای ساختمان شما یک مزیت است. آلومینیوم برای چندین دهه ادامه خواهد یافت.

آلومینیوم بسیار انعطاف پذیر است: اگر شما به دنبال یک فلز انعطاف پذیر هستید، آلومینیوم انتخاب شماست. این به راحتی خم و انعطاف پذیر است. به همین دلیل است که ما می توانیم هر نوع سیستم نمایشی را به راحتی در آلومینیوم عرضه کنیم.

آلومینیوم قابل بازیافت است: از همه فلزات آلومینیوم فلز است که بسیار آسان است برای بازیافت بدون از دست دادن کیفیت. مصرف انرژی بسیار کمی برای بازیافت دارد و بدون از دست دادن کیفیت.

یکی از معایب استفاده از پانل های آلومینیومی این است که نویز گاهی اوقات ناشی از افتادن باران در آلومینیوم است. پانل های آلومینیومی با کیفیت پایین و که در فرایند تولید تقویت نشده اند و باعث آسیب پذیر شدن آنها به راحتی می شود، به ویژه هنگامی که باران های سنگین به شدت آسیب می بینند. به همین ترتیب، پانل های آلومینیومی ممکن است خراشیده شوند، و پانل های آلومینیومی از قبل رنگ شده ممکن است پس از چند سال در معرض عناصر گچی قرار بگیرند.

بزرگترین ورق های آلومینیوم موجود در بازار 1 در6 می باشد که از 1.1 تا 3 میل ضخامت ورق آلومینیوم موجود در بازار


جام جم سازه اهواز با بیش از 10 سال سابقه در زمینه درب و پنجره های دو جداره upvc در اهواز،با بهترین تیم مشاوره و نصب کارشناسان ما در جام سازه اهواز آماده ی راهنمایی شما عزیزان می باشند.

کافیست با ما تماس بگیرید.

درب و پنجره اهواز- upvcاهواز-پنجره اهواز-پنجره دوجدارهupvc اهواز-اهواز پنجره-در و پنجره اهواز-پنجره upvcاهواز

درب و پنجره اهواز- upvcاهواز-پنجره اهواز-پنجره دوجدارهupvc اهواز-اهواز پنجره-در و پنجره اهواز-پنجره upvcاهواز

جام جم سازه نمایندگی کناف آلمان در اهواز،با بیش از 10 سال سابقه. برای تهیه و اجرای کناف با کیفیت در اهواز با بهترین تیم مشاوره و نصب،با کارشناسان ما در جام سازه اهواز تماس بگیرید. کناف اهواز-سقف کاذب کناف اهواز-سقف کناف در اهواز-اجرای کناف در اهواز-دیوار کناف در اهواز-نمایندگی کناف آلمان در اهواز-کناف در اهواز-فروش و اجرای کناف در اهواز

شیشه دوجداره اهواز-شیشه سکوریت اهواز-شیشه لمینت اهواز-شیشه نشکن سکوریت اهواز-شیشه دکوراتیو اهواز-شیشه هوشمند اهواز-شیشه ضد گلوله اهواز-شیشه ساختمانی اهواز-شیشه رنگی اهواز-شیشه تزیینی اهواز-شیشه V-Coolاهواز-شیشه اهواز-شیشه سکوریت اهواز-پنجرهupvcاهواز-upvcاهواز-درب و پنجرهupvcاهواز-فروش پنجرهupvcاهواز-اجرای پنجرهupvcاهواز-