لاستیک های پنجره دوجداره

لاستیک های پنجره دوجداره

لاستیک پنجره دوجدارهupvc از چه جهت اهمیت دارد؟

چرا باید لاستیک های درزگیر را درب و پنجره های upvc جداره باید جدی بگیریم . در اینجا لازم است به نقش لاستیک های درزگیر در تائید درب و پنجره های upvc عایق و استاندارد اشاره کنیم .

انواع لاستیک ها ی درزگیر در بازار وجود داردکه در تولید و ساخت دروپنجره دوجداره مورد استفاده قرار میگیرد دو عامل در انتخاب لاستیک های درزگیر مهم است . یکی نوع لاستیک و دیگر میزان هم پوشانی لاستیک ها. در صنعت درب و پنجره های upvc لاستیک ها EPDM است که کاربرد زیادی دارد.

این لاستیک ها درزگیر جزو بهترین لاستیک ها هست .غیر قابل بازیافت بوده و تنوع رنگ ندارد. نوع دوم لاستیک ها ی درزگیر TPEیا TPVاست که البته با نام های مختلف در بازار عرضه می شود. که مواد پایه آنها همان EPDM است که اصطلاحا به EPDMPP مشهور است . این لاستیک ها قابل بازیافت شده است و دارای تنوع رنگ بوده و درعین حال می توان به طور همزمان این لاستیک ها با پروفیل جوش داد. قدیمی ترین لاستیک های درزگیر که کیفیت خوبی داشته و الان کمتر در بازار صنعت پنجره مورد استفاده قرار می گیرد، لاستیک ها سیلیکونی است که هم عمر نسبتا بالا و هم تنوع رنگ داشته ، همچنین قابل بازیافت هستند .

لاستیک ها ی درزگیر غیر مجاز و فاقد استاندارد برای مصرف درب و پنجره های upvc کدامند ؟ عمده ترین آنها لاستیک های پی وی سی است که عمر مفید آن بسته به شرایط جغرافیایی بین یک تا دو سال است این لاستیک ها به راحتی ترک میخورند . راه شناخت لاستیک ها ی پی وی سی درزگیر این است که این لاستیک ها در برابر آتش ، اشتعال زا هستند و بوی مشمئز کننده لاستیک سوخته را می دهند .

در ارتباط با میزان هم پوشانی لاستیک ها درزگیر درب و پنجره های upvc هم باید تاکید کنم که حداقل هم پوشانی این لاستیک ها با پروفیل در محل اتصال باید 8 میلیمتر باشد در غیر اینصورت کارکرد عایق بودن پنجره ها در برابر انتقال هوا ، حرارت و آلاینده ها زیر سوال خواهد رفت.


جام جم سازه اهواز با بیش از 10 سال سابقه در زمینه درب و پنجره های دو جداره upvc در اهواز،با بهترین تیم مشاوره و نصب کارشناسان ما در جام سازه اهواز آماده ی راهنمایی شما عزیزان می باشند.

کافیست با ما تماس بگیرید.

درب و پنجره اهواز- upvcاهواز-پنجره اهواز-پنجره دوجدارهupvc اهواز-اهواز پنجره-در و پنجره اهواز-پنجره upvcاهواز

درب و پنجره اهواز- upvcاهواز-پنجره اهواز-پنجره دوجدارهupvc اهواز-اهواز پنجره-در و پنجره اهواز-پنجره upvcاهواز

جام جم سازه نمایندگی کناف آلمان در اهواز،با بیش از 10 سال سابقه. برای تهیه و اجرای کناف با کیفیت در اهواز با بهترین تیم مشاوره و نصب،با کارشناسان ما در جام سازه اهواز تماس بگیرید. کناف اهواز-سقف کاذب کناف اهواز-سقف کناف در اهواز-اجرای کناف در اهواز-دیوار کناف در اهواز-نمایندگی کناف آلمان در اهواز-کناف در اهواز-فروش و اجرای کناف در اهواز

شیشه دوجداره اهواز-شیشه سکوریت اهواز-شیشه لمینت اهواز-شیشه نشکن سکوریت اهواز-شیشه دکوراتیو اهواز-شیشه هوشمند اهواز-شیشه ضد گلوله اهواز-شیشه ساختمانی اهواز-شیشه رنگی اهواز-شیشه تزیینی اهواز-شیشه V-Coolاهواز-شیشه اهواز-شیشه سکوریت اهواز-پنجرهupvcاهواز-upvcاهواز-درب و پنجرهupvcاهواز-فروش پنجرهupvcاهواز-اجرای پنجرهupvcاهواز-