اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.

ساعت سرور

شنبه 09 اردیبهشت 1396 9:52 ق.ظ

ویستابست

مواد اولیه تولید پروفیل

 

اصلی ترین ماده تشکیل دهنده ترکیب مورد نیاز جهت تولید این نوع پروفیل، PVC (Polyvinyl Choloride) با K-Value حدود 65 می باشد. این محصول علاوه بر این ماده اصلی، مواد افزودنی دیگری نیز جهت ایجاد خواص مورد نیاز به ترکیب اضافه می گردد که عدم وجود هر یک از آنها و یا تغییر میزان بکار رفته در فرمولاسیون، می تواند خواص محصول نهایی تولید شده را به شدت تحت تاثیر قرار دهد.

 

مواد افزودنی موردنیاز

 

به طور خلاصه مواد افزودنی که در این محصول نقش حیاتی دارند، باعث افزایش مقاومت پروفیل تولیدی در مقابل ضربه و همچنین ثبات حرارتی آن در برابر اشعه خورشید و نیز فرآیند تولید می گردد. اضافه بر این ها ثبات رنگ محصول در درازمدت و در شرایط آب و هوایی کشور پهناور ایران نیازمند افزودن مواد معدنی خاص می باشد.

 

علاوه بر موارد فوق حفظ کیفیت در کنار قیمت رقابتی محصول سبب می شود تا از مواد افزودنی پیشرفته و مخصوص دیگری در فرآیند تولید استفاده گردد.

 

انتخاب هوشمندانه در مسیر تولید

 

ویستابست پس از دو سال تحقیق و مطالعه و آماده سازی های سخت افزاری در سال 1385، فعالیت خود را در زمینه خرید و استقرار تجهیزات برای تولید پروفیل در و پنجره یو پی وی سی آغاز کرد.

 

خرید ماشین آلات تولیدی از دو کمپانی بزرگ و معتبر دنیا به نام های کراس مافای(Krauss Maffei) آلمان و گراینر (Greiner) اتریش اولین اقدام برای آغاز فعالیت به منظور تولید پروفیل بود.

 

گام در تولید

 

ویستابست در گام نخست پروسه تولید خود در سال 1386 با ظرفیت 10000 تن، اقدام به تولید 15 نوع پروفیل با امکان استفاده از شیشه های یک و دو جداره نمود که استاندارد های روز دنیا از قبیل استاندارد رال آلمان (RAL GZ 716/1) و (BSEN) اتحادیه اروپا در آن رعایت شده است.

 

در سال 1388 با توجه به نیاز بازارهای داخلی و بین المللی و استراتژی های سازمانی و همچنین سیاست های کشور در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی در ابعاد گوناگون به خصوص در بخش ساختمان، نسل جدیدی از پروفیل را با سایز 70 میلی متر پنج محفظه ای در 13 قالب با امکان شیشه های 2 و یا 3 جداره به مرحله تولید رساند.

 

ارتقاء محصولات تولیدی

 

ویستابست با توجه به نیاز روز افزون بازار ساختمان، قالب های متنوع دیگری به مجموعه خود اضافه نمود و در نهایت تاکنون تنوع محصولات تولیدی خود را به 36 قالب در انواع 3 محفظه ای، 5 محفظه ای و کشویی در 5 رنگ لمینت و سفید، ارتقاء داده و در حال حاضر با 11 خط تولیدی و ظرفیت 17000تن، محصولات خود را عرضه می نماید.

 

ویستابست هم اکنون همگام با توسعه کمی و کیفی پروفیل های تولیدی خود و همراه با تقاضای روز افزون صنعت ساختمان و توجه ویژه به کاهش مصرف انرژی در ساختمان ها، پروژه طرح توسعه خود را به منظور افزایش ظرفیت تولید و پاسخ گویی هرچه تمام تر به نیاز روز افزون مشتریان در دست اقدام دارد که طی آن سالانه ظرفیت تولید 4برابر خواهد شد.

 

ماشین آلات میکسینگ

 

به منظور تولید پروفیل های در و پنجره یو پی وی سی، تدارک و آماده سازی مواد اولیه پلیمری و غیرپلیمری متفاوت با یکدیگر صورت می گیرد.

 

ویستابست با برخورداری از ماشین آلات پیشرفته کاملا اتوماتیک و بهره گیری از کیفیت برترین تولیدکنندگان سیستم های میکسینگ شرکت رایملت هنشل و انتقال مواد بدون دخالت نیروی انسانی، سعی در ارائه کیفیت بالا و یکسان دارد.

 

ماشین آلات اکستروژن

 

فرآیند تولید پروفیل در و پنجره یو پی وی سی و کیفیت این محصول به فاکتورها و متغیرهای فراوانی بستگی مستقیم دارد.

به همین منظور ویستابست با بهره گیری از دانش شرکت گراینر اتریش، بهترین تولیدکننده تجهیزات تولید این محصول و همچنین برخورداری از بهترین اکسترودرهای موجود در اروپا (کراس مافای آلمان)، تلاش در کاهش فاکتورهای متغیر ماشین آلات و دستیابی به بهترین کیفیت بر اساس استانداردهای اروپایی دارد.

 

آزمایشگاه

 

مواد اولیه و پروفیل تولیدی در کارخانه ویستابست در آزمایشگاه مجهز این شرکت مورد تست و آزمون های مختلف قرار می گیرند. برخی آزمون هایی که در این آزمایشگاه صورت می پذیرد شامل موارد زیر می باشند:

 

1- بررسی رنگ پروفیل

2- اندازه گیری ابعاد پروفیل

3- اندازه گیری جرم واحد طول

4- اندازه گیری دانسیته پروفیل

5- اندازه گیری رطوبت PVC

6- اندازه گیری رطوبت کربنات کلسیم

7- آزمون رفتار محصول پس از گرم شدن

8- آزمون چارپی

9- آزمون ضربه در دمای پایین

10- آزمون برگشت حرارتی

11- آزمون گوشه جوش خورده

12- آزمون انحراف از خط راست

13- آزمون ریزش PVC

14- آزمون دانسیته ظاهری PVC

 

لمینت

 

پنجره شما با رنگ و طرح های دلخواه شما

چه چیز جذاب تر و زیباتر از اینکه شما علاوه بر طراحی فرم پنجره دلخواه خود بر طبق اصول ایمنی و انرژی، امکان انتخاب رنگ پنجره را نیز داشته باشید تا بتوانید رنگ پنجره را با نمای خود تطبیق دهید و ما قادر خواهیم بود این امکان را برای شما فراهم نماییم.

 

اهمیت رعایت شاخص های کیفی

آن چیزی که پروفیل در و پنجره یو پی وی سی را متمایز می سازد، رعایت اصول استاندارد و آزمایشات تخصصی و مطابقت آن با استانداردهای جهانی است، کیفیت محصول تولیدشده در چهارچوب های تعریف شده دارای اهمیت ویژه ای برای ما می باشد.

 

پنجره منتخب شما

حال که با ویژگی ها و اهداف ما بیشتر آشنا شدید اینک به مزیت های استفاده از در و پنجره های یو پی وی سی اشاره می کنیم تا بتوانید توجیه کاملی از ایده خود در این باره برای همکاران، دوستان و خانواده خود داشته باشید و آن را به دیگران نیز پیشنهاد نمایید.

 

زیبایی، دوام و رنگ ثابت پروفیل یو پی وی سی

یکی از دلایل مهمی که پروفیل های در و پنجره یو پی وی سی را متمایز می سازد این است که در آخر پنجره شما نیاز به رنگ آمیزی نخواهد داشت.

 

مواد اولیه و فرمولاسیون پروفیل در و پنجره یو پی وی سی تولید شده در ویستابست بسیار مقاوم در برابر تاثیرات محیطی با در نظر گرفتن گذشت زمان می باشد.

 

گواهی نامه و استاندارد

 

 • تندیس مجمع جهانی برند در سال 91
 • تندیس برگزیده اجلاس رهبران صنعت، تجارت و توسعه ملی در سال 91
 • گواهینامه17025 برای ارتقای کیفیت آزمایشگاه در سال 91
 • تندیس نخستین همایش حلقه های کنترل کیفیت، خلاقیت و نوآوری در سال 91
 • لوح تقدیر نخستین کنفرانس روابط عمومی، صنعت و تولید ملی در سال 91
 • تندیس نخستین کنفرانس روابط عمومی، صنعت و تولید ملی در سال 91
 • گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن در سال 91
 • لوح تقدیر کارآفرین نمونه استان البرز در سال 90
 • تندیس کارآفرین نمونه استان البرز در سال 90
 • اولین دریافت کننده گواهینامه کیفیت رال آلمان در ایران در سال 89
 • گواهینامه مدیریت ارتباط مشتری CRM در سال 89
 • گواهینامه آراستگی محیط کار5S در سال 89
 • لوح تقدیر واحد برگزیده ششمین جشنواره قهرمانان صنعت ایران در سال 89 برای دومین سال متوالی
 • تندیس واحد برگزیده ششمین جشنواره قهرمانان صنعت ایران در سال 89 برای دومین سال متوالی
 • لوح تقدیر بهترین غرفه آرایی از دهمین نمایشگاه صنعت ساختمان در سال 89
 • تندیس بهترین غرفه آرایی از دهمین نمایشگاه صنعت ساختمان در سال 89
 • تندیس همایش ملی بزرگان صنعت ایران در سال 88
 • لوح تقدیر واحد برگزیده پنجمین جشنواره قهرمانان صنعت ایران در سال 88
 • تندیس واحد برگزیده پنجمین جشنواره قهرمانان صنعت ایران در سال 88
 • لوح تقدیر از نخستین همایش و نمایشگاه تخصصی استاندارد، مصالح ساختمانی و صنایع جانبی در سال 88
 • لوح تقدیر بهترین غرفه آرایی از نهمین نمایشگاه صنعت ساختمان در سال 88
 • گواهینامه تایید محصول از لابراتوارSKZ آلمان در سال 88
 • استاندارد بین المللی EC برای تولید محصول UPVC در سال 87
 • گواهینامه سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001:2004 در سال 87
 • گواهینامه سیستم ایمنی و بهداشت OHSAS 18001:1007 در سال 87
 • گواهینامه بین المللی کیفیت محصول CPT/GOST جهت صادرات به کشور روسیه در سال 87
 • گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 در سال 87
 • گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه IMS در سال 87
 • گواهینامه رضایتمندی مشتری ISO 1002:2004 در سال 87
 • گواهینامه تایید فرمولاسیون از شرکت کمسون اتریش در سال 87
 • تندیس تقدیر از مدیریت کیفیت سازمان از BNQ در سال 87

 

 

 CRM-vistabest

 ims-vistabest

 iso9001-vistabest

 iso10002-vistabest

 ohsas18001

 s5-vistabest

 chemson-vistabest

 elq-vistabest

 greiner1-vistabest

 greiner2-vistabest

 PG-vistabest

 skz-vistabest

 

 

 

gavahi-fani-vistabest

 tandis-vistabest

 ral-vistabest

 

 

گواهینامه کیفیت رال توسط ویستابست به ایران آمد

 

نشان کیفیت رال مهمترین استانداردی است که تولیدکنندگان پروفیل های در و پنجره یو پی وی سی می توانند به آن دست یابند. این گواهینامه به شرکت هایی ارائه می شود که تولیدات آنها مطابق با مقررات شرکت جی. کی. اف. پی (GKFP) باشند و از لحاظ کیفیت و استحکام در محدوده استاندارد RAL GZ 716/1 باشد. تست های کیفیتی که توسط موسسه اس.کی.زد (SKZ) آلمان یکی از بزرگترین موسسات ممیزی کیفیت دنیا بر روی پروفیل ها انجام می شود، مورد تایید شرکت جی.کی.اف.پی قرار می گیرند.

 

این گواهینامه مرتبط با تولید پروفیل های یو پی وی سی و با عنوان RAL GZ 716/1 است که بدون شک سختگیرانه ترین و کامل ترین استاندارد موجود در حال حاضر جهان در این صنعت می باشد.

 

همزمان با راه اندازی کارخانه ویستابست به درخواست مدیریت(سال 2007 میلادی)، نماینده شرکت جی.کی.اف.پی(GKFP) یکی از شرکت های مورد تایید موسسه رال جهت تعیین کیفیت محصولات، از سایت تولیدی و آزمایشگاه کنترل کیفیت شرکت بازدید نموده و نکاتی در خصوص تکمیل و تجهیز آزمایشگاه با وسایل الزامی مورد تایید خود و صنعت UPVC را مطرح نمودند.

 

مسئولان شرکت تا زمان تکمیل تجهیزات آزمایشگاه، تست های مورد نظر برای تولید محصولات با کیفیت تر و ایمن تر را در موسسه (SKZ) آلمان که آزمایشگاه مورد تایید موسسه (GKFP) می باشد، را انجام می داد تا خود و مشتریان را از کیفیت محصولات تولیدی مطمئن سازند.

 

پس از گذشت حدود دو سال از اولین بازدید و تکمیل آزمایشگاه جهت تایید کیفیت محصولات، سرانجام در اسفند ماه سال 88 (May 2010 ) ممیز موسسه (GKFP) از کارخانه و آزمایشگاه ویستابست مجدد بازدید نمود و طی بررسی های به عمل آمده، هیچ مشکلی در تعدد و نوع آزمایش ها مشاهده نگردید.

 

گواهینامه اعطایی به ویستابست در فروردین ماه سال 1389 (March 2010) برای تولیدات این شرکت مطابق با شرایط سخت آب و هوای (Severe)، تولید پروفیل با کلاس A (ضخامت دیواره 3 میلی متر) و کلیه محصولات اصلی شرکت شامل پروفیل های 3 محفظه، 5 محفظه و کشویی می باشد.

 

یادآور می شود که نام و نشان تجاری شرکت ویستابست تولید کننده پروفیل در و پنجره یو پی وی سی، به عنوان دارنده رسمی این گواهینامه، در سایت www.gkfp.de موجود است.

 

 bank-melat-new bank-sarmaye-new 

نام پروژه : ساختمان مرکزی بانک ملت

کارفرما : اداره ساختمان بانک ملت

محل پروژه : تهران. خیابان طالقانی

سیستم اجرا شده : نمای Curtain Wall

تعداد طبقات : 20 طبقه

متراژ نما : 7000 مترمربع

نام پروژه : ساختمان اداره مرکزی بانک سرمایه

کارفرما : شرکت ساختمانی معلم

محل پروژه : تهران. خیابان سپهبد قرنی

سیستم اجرا شده : نمای Framless

ارتفاع ساختمان : 45 متر

تعداد طبقات : 15 طبقه

متراژ نما : 4000 مترمربع

bazar-ekbatan-new  borj-medoben-new 

نام پروژه : بازار بزرگ اکباتان (مگامال)

کارفرما : شرکت آرمه نو

محل پروژه: تهران- بزرگراه شهید ستاری

سیستم اجرا شده : نمای AW3S   مقاوم در برابر زلزله

نوع نما : Semi unitized (تحت لیسانس شرکت Aluk ایتالیا )

تعداد طبقات : 10 طبقه

متراژ نما : 4000 مترمربع

نام پروژه : برج مدوبن

کارفرما : آقای یزدگردی

محل پروژه : نمک آبرود

سیستم اجرا شده : SL60

نوع نما : SticK

ارتفاع ساختمان : 75 متر

تعداد طبقات : 19 طبقه

متراژ نما : 6000 متر مربع

 divan-mohasebat-new

irancell-new

نام پروژه : دیوان محاسبات

کارفرما : شرکت افرند ساخت

محل پروژه : تهران . تقاطع بزرگراه همت و کردستان

سیستم اجرا شده : نمای AW3S و   پنجره SC95TT (تحت لیسانس شرکت Aluk ایتالیا)

نام پروژه : ساختمان مرکزی ایرانسل

کارفرما : شرکت آرمه نو

محل پروژه : تهران. بزرگراه همت. مجیدیه شمالی

سیستم اجرا شده : نمای AW3Sمقاوم   در برابر زلزله

نوع نما: Semi Unitized (تحت لیسانس شرکت Aluk ایتالیا)

متراژ نما : مترمربع

 iranzamin-new

mosaferbari-mashhad-new 

نام پروژه : مجتمع مسکونی ایران زمین

کارفرما : شرکت ساختمانی معلم

محل پروژه : تهران- شهرک قدس (غرب)

سیستم اجرا شده : 63TT- SC95TT

(تحت لیسانس شرکت Aluk ایتالیا)

ارتفاع ساختمان : 95 متر

تعداد طبقات : 25 طبقه

متراژ نما : 14000 مترمربع

نام پروژه : پایانه مسافر بری مشهد

کارفرما : شهرداری مشهد

محل پروژه : مشهد

سیستم اجرا شده : نمای Curtain wall

متراژ نما : 10000 مترمربع

 nahid-new  negin-sharq-new

نام پروژه : برج ناهید

کارفرما : آقای حمید رضا جوانمرد

محل پروژه : تهران – خیابان ولیعصر

سیستم اجرا شده : SL60

(تحت لیسانس شرکت Aluk ایتالیا)

نوع نما : Stick

ارتفاع ساختمان : 50 متر

متراژ نما : 3000 متر

نام پروژه : مجتمع تجاری نگین شرق

کارفرما : شرکت عمران آذرستان

محل پروژه: تهران . نظام آباد

سیستم اجرا شده : نمای AW3S   مقاوم در برابر زلزله

(تحت لیسانس شرکت Aluk ایتالیا )

نوع نما : Semi unitized

تعداد طبقات : 7 طبقه

متراژ نما : 7000 مترمربع

 paladium-new  rahahan-new

نام پروژه : تهران پالادیوم (مجتمع تجاری شمیران)

کارفرما : آقای رفتاری

محل پروژه : تهران. خیابان مقدس اردبیلی

سیستم اجرا شده : نمای AW3S   مقاوم در برابر زلزله

(تحت لیسانس شرکت Aluk ایتالیا)

نوع نما : Semi Unitized

متراژ نما : 7500 مترمربع

نام پروژه : ساختمان ادارات مرکزی راه آهن جمهوری اسلامی   ایران

کارفرما : وزارت راه و ترابری

محل پروژه: تهران . خیابان افریقا

سیستم اجرا شده : نمای AW3T   مقاوم در برابر زلزله

(تحت لیسانس شرکتAlukایتالیا )

نوع نما : Semi unitized

ارتفاع ساختمان : 80 متر

تعداد طبقات : 18 طبقه

متراژ نما : 17000 متر مربع

shahrdari7-new  aras3-new 

نام پروژه : ساختمان مرکزی شهرداری منطقه 7

کارفرما : شرکت آسال بتن

محل پروژه : تهران. خیابان شهید قندی

سیستم اجرا شده : نمای AW3T   مقاوم در برابر زلزله

(تحت لیسانس Aluk ایتالیا)

ارتفاع ساختمان : 35 متر

تعداد طبقات : 8 طبقه

متراژ نما : 5000 مترمربع

نام پروژه :ساختمان مرکزی سازمان منطقه آزاد ارس

کارفرما : سازمان منطقه آزاد ارس

محل پروژه : جلفا

سیستم اجرا شده : AW3S   فریم لس

(تحت لیسانس شرکت Aluk ایتالیا)

نوع نما : Semi Unitized

ارتفاع ساختمان : 30 متر

متراژ نما : 2500 متر مربع

cip-emam-1-new  parsia1-new 

نام پروژه : ساختمان CIP   فرودگاه امام خمینی (ره)

کارفرما : شرکت ایرانیان فن آور پارس

محل پروژه : فرودگاه امام خمینی (ره)

سیستم اجرا شده : Spider

(تحت لیسانس شرکت Lilli ایتالیا)

متراژ نما : 3000 مترمربع

نام پروژه : مجتمع مسکونی پارسیا

کارفرما : اتحادیه تعاونی های نمونه رسا

محل پروژه : تهران. انتهای اتوبان همت غرب

سیستم اجرا شده : 63TT

(تحت لیسانس شرکت Aluk ایتالیا)

ارتفاع ساختمان : 75 متر

 

 آویستا

نام پروژه:مجتمع مسکونی آویستا

کار فرما:آقای نعمت زاده

محل پروژه: اهوازکیانپارس میهن غربی

سیستم اجرا شده:95TT

تحت لیسانس شرکت:ALUKایتالیا

نوع نما:فرم لس

مدیریت اجرا پروژه:شرکت جام جم سازه

تعداد طبقات:7 طبقه

متراژ نما:18169

ارتفاع ساختمان:25 متر

 
 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پنجره جام جم می باشد. طراحی وب

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.